Szybka pomoc! +48 535 366 266

SOS pomoc
drogowa

Wymiana
koła

Odpalanie
awaryjne

Pomoc 24/7 Dotrzemy do ciebie najszybciej jak to możliwe!

Laweta Kielce Cennik


Zdajemy sobie sprawę z tego, że wypadki ma drodze oraz uszkodzenia samochodu zdarzają się każdemu. Jest to normalna rzecz, jednak czasem trudno jest poradzić sobie samodzielnie. W takich sytuacjach z pomocą przychodzimy my, czyli CarMaster - oferujemy kompleksową pomoc drogową i usługi takie jak laweta. Kielce i okoliczne miejscowości to główny obszar naszej działalności. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim elastyczne podejście do każdej sytuacji oraz korzystne ceny. Proponujemy wsparcie na drodze na wypadek złapania dziury, nieodpalenia pojazdu czy wypadku drogowego. Każda z naszych usług wyceniania jest indywidualnie, w zależności poziomu trudności zadania. Jeśli potrzebna Ci laweta w Kielcach, a niski cennik jest dla Ciebie ważny, to sprawdź, co możemy Tobie zaoferować. Pomożemy Ci w trudnych sytuacjach, które mogą spotkać Cię na drodze.


Ile kosztują nasze usługi?


Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient chciałby znać koszt usługi przed wykonaniem zadania. Niestety zdarza się, że jest to dla nas bardzo trudne do określenia. Właśnie dlatego staramy się przed realizacją dopytać o wszelkie szczegóły, żeby móc jak najbardziej dokładnie określić koszty, które trzeba będzie ponieść. Duże znaczenie odgrywa także lokalizacja, w której znajdują się nasi Klienci korzystający z usług takich jak laweta. Kielce to obszar, do którego jesteśmy w stanie dotrzeć stosunkowo szybko, często dzieje się jednak tak, że stłuczka czy nagły brak współpracy auta zdarza się poza miastem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy orientacyjne ceny, dzięki którym przekonasz się o atrakcyjności naszych usług. Nasza oferta jaką jest laweta w Kielcach i cennik są dopasowywane do sytuacji, którą zastaniemy oraz potrzeb kierowcy. Dzięki temu możemy zaproponować pomoc adekwatną do tego, co wydarzyło się na drodze z samochodem. Na tej podstawie dokonujemy wyceny, a Ty wiesz, za co płacisz.


Pomoc drogowa w Kielcach – nasz cennik


Proponowana przez nas usługa, czyli laweta w Kielcach i cennik, który oferujemy zależy od wielu czynników. Właśnie dlatego dokładną stawkę za nasze działania podamy po dojeździe na miejsce zdarzenia.


Pamiętaj, że każda sytuacja czy wypadek różnią się od siebie, dlatego przedstawione ceny mają jedynie charakter informacyjny, nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Najbardziej precyzyjnie możemy wyliczyć daną usługę po przybyciu na miejsce zdarzenia.


Pomoc drogowa w Kielcach - Cennik:


Jeśli chcesz znać orientacyjne ceny za poszczególne usługi, które oferujemy, to przedstawiamy je poniżej:

  • Dowóz paliwa: 80-150zł;
  • Uruchomienie pojazdu u klienta: 100-150zł;
  • Wypompowanie źle zatankowanego paliwa 200 - 400 zł;
  • Samochód zastępczy 100 - 350 zł/24h;
  • Holowanie auta osobowego 1,50 - 5,00 zł/km;
  • Holowanie busa/jeepa/vana/maszyny 1,70 - 5,00 zł/km;
  • Holowanie dwóch aut jednocześnie 1,80 - 5,00 zł/km;
  • Holowanie z zagranicy 1,50 - 5,00 zł/km;
  • Ryczałt Kielce 150 zł do 15 km;
  • Ryczałt Kielce 200 zł do 30 km.

W celu ustalenia szczegółów lub w razie jakichkolwiek pytań związanych z nasza ofertą lub cennika, zapraszamy do kontaktu.

Pomoc drogowa 24/7 +48 535 366 266

Car Master
ul. Chęcińska 31a/8, 25-020 Kielce
NIP: 959-166-19-90
carmasterkielce@gmail.com